banerek

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /aaa/php/pliki/polaczenie_z_baza.php on line 2

English version

Nasza firma zajmuje się dystrybucją cyfrowych grafik drukowanych na specjalnym płótnie photocanvas.
Obrazy wykonane są bardzo starannie.
Płótno jest rozciągnięte na sosnowym stelażu.
Doskonała ostrość druku.
Żywe kolory.
Format: 120 x 80 cm|1| |2| |3| |4|

STALIN MALOWANY KREDKĄ

Jedyny w swoim rodzaju
Stalin Narysowany kredkami
Na odwrocie widnieje rok 1948


Wymiary:
wysokość ramy: 104cm
szerokość ramy:74cm
wysokość obrazu:96cm
szerokość obrazu:66cm
telefon e-mail

A. HITLER PEJZAŻ MIEJSKI
Replika akwareli wykonanej przez Adolfa Hitlera. Obrazek przedstawia widok na monachijską uliczkę.
telefon e-mail

S. MONIUSZKO
W PRACOWNI PŁATNERZASygnowany: S. Moniuszko.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 70 x 100 cm


telefon e-mail

ROZWADOWSKI - CZWÓRKA KONIPełen dynamiki obraz przedstawiający ciągnące bryczkę konie w pełnym biegu. Sygnowany: Rozwadowski.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 71 x 101 cm


telefon e-mail

WILLY REINKARDT
PEJZAŻSygnowany: Willy Reinkardt.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 61 x 81 cm
PRZEDMIOT NIEDOSTĘPNY
telefon e-mail

J.T. AJDUKIEWICZ
PORTRET CHŁOPCASygnowany: J.T. Ajdukiewicz.
Rysunek ołówkiem na papierze.

Wymiary:
Płótno: 43 x 33 cm


telefon e-mail

fotka przedmiotu

NAGIETKI W WAZONIESygnowany: Michalina Kamila Maria Janoszanka.
Olej na sklejce.

Wymiary:
Płótno: 73 x 62 cm


telefon e-mail

fotka przedmiotu

ZOFIA STANKIEWICZÓWNA
WNĘTRZE SALONIKUSygnowany: Zofia Stankiewiczówna.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 42 x 52 cm


telefon e-mail

WASILEWSKI
KWADRYGI NA ARENIESygnowany: Cz. Wasilewski.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 64 x 108 cm


telefon e-mail

NEUMANN
KWIATY W WAZONIESygnowany: Neumann.
Akwarela na papierze.

Wymiary:
Płótno: 30 x 32 cm


telefon e-mail

S. JAXA - ŁODZIEAutor: Soter Małachowski Jaxa.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 33 x 44 cmSoter Małachowski Jaxa (ur. 1867 w Wolanowie, zm. 1952 w Krakowie) - polski malarz, pejzażysta . Uczył się w Szkole Sztuk Pięknych w Odessie, Krakowskiej Szkole Sztuk Pięknych 1892-1894 u Floriana Stanisława Cynka, Władysława Łuszczkiewicza i Izydora Jabłońskiego oraz w Szkole Malarstwa i Rysunku w Monachium od 1894 u Stanisława Grocholskiego. W Monachium mieszkał do 1901r., po powrocie do kraju osiadł w Krakowie, później przeniósł się na 2 lata do Zakopanego. W 1904r. osiadł na stałe w Krakowie. Podróżował do Włoch w latach: 1905, 1925, 1928. Brał udział w licznych wystawach: Kraków, Warszawa - Salon Krywulta, Lwów, Łódź, Poznań, Lublin. Jego specjalnością było malarstwo pejzażowe, głównie sceny morskie, widoki Tatr, sceny wiejskie. Charakterystyczne są dla niego pejzaże morskie oraz nokturny. Uznawany za najlepszego polskiego marynistę, ceniony i poszukiwany przez szerokie grono kolekcjonerów.


telefon e-mail

CHRYZANTEMYAutor nieznany.
Olej na płycie pilśniowej.

Wymiary:
Płótno: 50 x 39 cm


telefon e-mail

ZŁOTA MAPAZłota mapa świata. Piekna reprodukcja w ręcznie zdobionej ramie.

Wymiary:
Rama: 58 x 48 cm


telefon e-mail

F. HAYDER 69'
MIASTECZKOAutor: F. Hayder.
Akwarela na papierze. Sygnowany w lewym dolnym rogu.

Wymiary:
Płótno: 65 x 88 cm


telefon e-mail

BOUASSE
GŁOWA NIOBEAutor: Bouasse.
Akwaforta na papierze.
Odcisk płyty.
Pochodzi z końca XVIII wieku.

Wymiary:
Obraz: 26 x 33 cmNiobe – królowa Teb w mitologii greckiej, żona Amfiona, córka Tantala i jego żony Diony. Obraziła bogów swoją pychą. Szczyciła się posiadaniem licznego potomstwa i wynosiła się ponad Leto, matkę Apollina i Artemidy. Zniewagę Leto pomściły jej dzieci, zabijając Niobidów z łuków na oczach Niobe. Po tym zdarzeniu rozpaczającą Niobe Zeus zamienił w skałę (góra Sipylos w Azji Mniejszej). Interpretowane jest to jako skamienienie z rozpaczy i bólu. Jest to częsty motyw w sztuce antycznej (dramat m.in. Ajschylos, Sofokles, rzeźba, malarstwo wazowe) oraz nowożytnej (J. L. David, Tintoretto).


telefon e-mail

S. BIESZCZAD
PEJZAŻObraz autorstwa Seweryna Bieszczada.
Olej na sklejce.

Wymiary:
Płótno: 41 x 55 cmSeweryn Bieszczad (ur. 18 listopada 1852 r., zm. 17 czerwca 1923 r.) - polski malarz początku XX wieku, realista (doskonale posługiwał się akwarelą) związany z Krosnem n. Wisłokiem. Malował przede wszystkim pejzaże i widoki Krosna. Ur. w Jaśle w 18 listopada 1852 r. w rodzinie malarza. Studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie w latach 1868 - 1876, pod kierunkiem Władysława Łuszczkiewicza, a potem Jana Matejki. oraz uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez Leona Dembowskiego i Feliksa Szynalewskiego. Będąc stypendystą Szkoły Sztuk Pięknych w Krakowie, studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Monachium pod kierunkiem A. Wagnera. Studiował też w Dreźnie jako stypendysta Akademii Wiedeńskiej. Po studiach mieszkał w Krakowie. W 1891 r., za radą przyjaciół, przeniósł się na stałe do Krosna, gdzie mieszkał do końca życia (z wyjątkiem lat 1920 - 1923, kiedy przebywał w Pleszewie w woj. poznańskim). W Krośnie był aktywnym działaczem kulturalnym, twórcą kółka teatru amatorskiego i członkiem komisjach artystycznych oraz stowarzyszenia artystycznego "Sztuka". Zmarł 17 czerwca 1923 r. w Krośnie.


telefon e-mail

R.PRAUS
PEJZAŻ ZIMOWYAutor: R.PRAUS.
Akwarela na papierze.
Gwasz.
Sygnowany w prawym dolnym rogu:
R.Praus 16/II.193…

Wymiary:
Płótno: 43 x 57 cmTechnika gwaszu różni się od akwareli głównie tym, że obrazy malowane gwaszem mają "pełne" kolory, a nie prześwitujące jak w akwareli. Malowanie gwaszem jest najczęściej stosowane do wykonywania szkiców dla obrazów olejnych oraz do wykonywania ilustracji do książek, choć są też malarze wyspecjalizowani w gwaszu, stosujący z powodzeniem tę technikę do malowania "pełnoprawnych" obrazów.


telefon e-mail

E.KAMPF - PEJZAŻAutor: E. Kampf.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 73 x 94 cm
Rama: 76 x 98 cm


telefon e-mail

fotka przedmiotu

MARIAN WAWRZENIECKI
SIELANKAObraz autorstwa Mariana Wawrzenieckiego.
Olej na sklejce.
Bez sygnatury.

Wymiary:
Płótno: 60 x 84 cmMarian Wawrzeniecki, (ur. 1863, zm. 1943) - malarz, archeolog (m.in. prowadził wykopaliska na miejscu bitwy pod Racławicami, dokonując jej opisu na podstawie znalezisk - szersze informacje na stronach Panoramy Racławickiej), rysownik i historyk sztuki. Uczeń Jana Matejki, członek Akademii Umiejętności w Krakowie. Jego specjalnością było badanie kultury dawnych Słowian i jej źródeł. W swoim malarstwie nawiązywał do kultury słowiańskiej (m.in. obrazy Uroczysko słowiańskie, Los, Smok i Ofiara) a jego dzieła pojawiały się na kartkach i znaczkach pocztowych. Jest autorem wielu prac naukowych historycznych i krytycznych. Jego kontrowersyjne poglądy wywoływały w świecie nauki i wśród artystów wiele sporów m.in. ze Stanisławem Witkiewiczem. Uważany za jednego z prekursorów rodzimowierstwa słowiańskiego w Polsce.


telefon e-mail

J. FAŁAT - NA POLOWANIEObraz autorstwa Juliana Fałata.
Olej na płótnie.

Wymiary:
Płótno: 45 x 55 cmJulian Fałat (ur. 30 lipca 1853 w Tuligłowach w pobliżu Komarna, zm. 9 lipca 1929 w Bystrej na Śląsku), polski malarz. Był pierwszym polskim malarzem, który pochodząc ze wsi wyłącznie o własnych siłach, bez pomocy rodziny i stypendiów zdobył artystyczne wykształcenie. Zapisany do szkól miedzy innymi we Lwowie kilkakrotnie z nich uciekał. Gimnazjum udało mu się skończyć w Przemyślu, a w 1869 r. zapisał się do Szkoły Sztuk Pięknych w Krakowie. Nie stać go było na farby olejne, więc zainteresował się malarstwem akwarelowym.


telefon e-mail

|1| |2| |3| |4|